به وبلاگ پایه یازدهم خوش آمدید

توضیح تصویر

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

دانش‌آموزان رشته‌ریاضی برای اولین‌بار در پایه‌یازدهم «زمین‌شناسی» می‌خوانند

دانش‌آموزان رشته‌ریاضی برای اولین‌بار در پایه‌یازدهم «زمین‌شناسی» می‌خوانند


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بازوبندی مولف کتاب درسی زمین شناسی هدف از این همایش یک روزه که صبح پنجشنبه 22 تیرماه در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور شهر اراک برگزار شد را علاوه بر شناخت اسرار کانی ها مقایسه برنامه های قبلی و جدید دانست و اضافه کرد: برنامه قبلی زمین شناسی فقط در پایه سوم و پیش دانشگاهی تجربی در قالب دو کتاب درسی اراپه می شد. اما در برنامه فعلی علاوه بر درس زمین شناسی پایه یازدهم که برای رشته علوم تجربی است برای اولین بار برای رشته ریاضی و فیزیک نیز این درس ارایه می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی معصوم جو

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 با پاسخ

ضمن آرزوی توفیق برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1396، به منظور دسترسی هرچه سریعتر داوطلبان به سؤالات گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی ، به اطلاع می رساند، سؤالات هریک از گروههای آزمایشی به شرح زیر در سایت سازمان درج و در دسترس داوطلبان عزیز قرار می گیرد.

 ضمنا" کلید اولیه سوالات آزمون سراسری سال 1396(داخل کشور)، از ساعت 21 روز یکشنبه مورخ 1396/4/18 و کلید اولیه سوالات (خارج از کشور)، روز چهارشنبه بعدازظهر مورخ 1396/4/21 از طریق همین سایت قابل دریافت می باشد.

سوالات و کلید همه ی رشته ها قرار داده شد.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی معصوم جو

دانلود تمام کتب درسی یازدهم(نسخه نهایی ) سال تحصیلی 97-98

برای دانلود کتب درسی پایه یازدهم کلیه رشته ها در سال تحصیلی 97-98 به ادامه مطالب مراجعه نمایید:


۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
هادی معصوم جو